Rottedam Zwemt
Rottedam Zwemt
Rottedam Zwemt
Rottedam Zwemt
Rottedam Zwemt
Rottedam Zwemt
Rottedam Zwemt
Rottedam Zwemt

Voor het eerst in het Oostelijk Zwembad

Op zaterdag 5 november 2011 van 13.15 tot 14.15 uur organiseert het Oostelijk Zwembad in haar zwembad voor de eerste keer een speciaal uur zwangerschapswatsu met partner. Tijdens dit uur legt de partner zijn zwangere vrouw volledig in de watten onder begeleiding van een watsu practioner.

Wat is zwangerschapswatsu?
Zwangerschapswatsu of eigenlijk watershiatsu is een ontspanningsmethode in lichaamswarm water, gebaseerd op oosterse ontspannings- en drukpuntmassagetechnieken. De zwangere vrouw wordt gedragen, ritmisch bewogen en gemasseerd in extra warm water (34°C) en daarbij ondersteund door hun partner. De rug wordt ontlast en de wervelkolom en gewrichten blijven zo lekker soepel.

De voordelen van zwangerschapwatsu
Zwangerschapswatsu kan helpen bij lichamelijke klachten en pijn, maar het helpt ook om heerlijk een uur diep te ontspannen. Door de ontspanning en het warme water vindt een verhoogde zuurstofopname in het bloed plaats, wat niet alleen goed is voor de zwangere vrouw, maar ook voor het ongeboren kind. Doordat de oefeningen samen met de partner worden gedaan, wordt de zwangerschap samen beleefd. Dit schept een waardevolle band tussen elkaar en het kind.  
 

Watsu_1.jpg


terug